Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Miercoles 23 de Agosto de 2017
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesAgosto
2017
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
VERANEARES 2017

ARES DENDE O MAR

V CAMPUS DIEGO RIVAS 2016

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTA DE ADMITIDOS PARA A CONTRATACIÓN LABORAL TEMPORAL DE DEZ PEÓNS E DOUS SUBALTERNOS.
05 xuño 2017

RESOLUCIÓNDE AlCAlDÍA138/17

Publicada as bases para a provisión en réxime laboral temporal de 10 peóns polo prazo de tres meses (xornada completa) e de 2 subalternos durante cinco meses (xornada de 25 horas) dentro do Programa de Integración Laboral subvenciado pola Excma Deputación Provincial da Coruña.

E, rematado o prazo de presentación de solicitudes, esta Alcaldía, en uso das competencias conferidas pola lexislacion vixente, e en especial a base 7ª.

VEN EN RESOLVER:

1.-Se declaran admitidos os/as aspirantes na categoría de PEÓN que a continuación se detallan:

APELIDOS,NOME DNI
LOPEZ ARIAS, JOSE R 32673470S
LOPEZ FERNANDEZ, Mª CARMEN 76330366J
LOPEZ RIVERA, JULIA 32649693C
LOPEZ RODRIGUEZ, FUENSANTA 32679709K
LÓPEZ RODRIGUEZ, SEGISMUNDO 326639880
LOPEZ VARELA, Mª JOSE 32643527H
MACEIRAS FOJO, CARLOS 32649312F
MARTÍNEZ RODRIGUEZ, JENNIFER 32719631S
MARTINEZ ROMAUS, JUAN M 76403896N
MEIZOSO MAROÑO, SILVIA 32669014K
MESIAS GARCIA, ANTONIO J 32644781F
MOLINS DE SAS, Mª CARMEN 32632964N
MUÑIZ DE URQUIZA, ALICIA 05258572J
PEDRE SILVAR, JOSE A 76404065C
PEÑA BUGIA, ALVARO A 32649374T
PEÑA FERNÁNDEZ, MANUEL 76408648A
PEREZ CAMPOS, JOSE J 76406242N
PIÑEIRO FERNANDEZ, JUAN S 32664352M
PIÑON GIRALDEZ, EDUARDO 764186360
PITA PORTA, ANGEL JESUS 15911920Z
PITA STOKES, JOSHUA 3279935S
PORTA DOMINGUEZ, ANTONIO A 32687157V
PORTERO ARNAIZ, JULIAN 32654607N
PRIETO LAGE, ANTONIO 326314430
REY CARREIRA, Mª MAR 32680749A
REY MEIZOSO, TANIA 32723338L
RODEIRO SANJUAN, CRISTINA 32708544Z
RODRIGUEZ MARTINEZ, ANTONIO 32664844Z
RODRIGUEZ MOSQUERA, JUAN J 32624191W
ROMERO CARTELLE, SANTIAGO 326286210
ROMERO GARCÍA, DAVID 32694067G
SAAVEDRA RICO, SARA 79343482Z
SEIJAS RODRIGUEZ, JUAN 32615798G
SERRANO SANCHEZ, MARIA 32669729T
TENREIRO DOPACO, JUAN C 76408705Z
VIDAL GARCIA, ANDRES 32623284S
VILLARES VARELA, SUSANA 33338972N
VISO FERNÁNDEZ, EDELMIRO G 32681893(
ABRAIRA FERREIRO, JOSE M 327705305
ARENOSA PEREZ, ELENA 76402471J
BALDOMIR CANDAL, GABRIEL 32717384E
BARDANCA GARCÍA, FRANCISCO J 32656288(
BELLO BOUZA, MARINA 32677530G
BUGALLO MIGUEZ, JESÚS 11924271J
CARRASCO DOMINGUEZ, Mª CAROLINA 30688327W
CARTELLE ROZAS, HIPÓLITO 32622979D
CARVAJAL OSPINA, STEPHANIE 32916984M
CASTRO GARCÍA, LUIS J 10083801A
CASTRO VILARIÑO, ANDRES J 32659413B
CHAPARRO FERNANDEZ, FRANCISCO 764164280
CRIADO FARIÑA, FERNANDO L 76400359V
DELGADO GONZÁLEZ, MONICA 32667819E
ESPINOSA MEDINA, VERONICA 47758663Z
FERNÁNDEZ AMBROA, MÓNICA 76410879A
FERNANDEZ CASTIÑEIRA, VERONICA 32688889R
FERNÁNDEZ COIRA, RAÚL 764108668H
FERNANDEZ PAZ, ANGEL A 32657009E
FERNANDEZ RODRIGUEZ, ANGEL V 326320480
FERNANDEZ RODRIGUEZ, JESUS M 76410255T
FERNÁNDEZ SEOUEIRO, BEATRIZ 32669692D
FORMOS OGANDO, MERCEDES 32669248W
FREIRE ARES, SARA 32741269X
GARCÍA DIESTE, JORGE TOMÁS 32660347W
GARCIA MONTEAGUDO, ALEJANDRO 32626293B
GARCIA MUIÑOS, ALEXANDRA 32713658E
GARCÍA RICO, JOSE A 52440119G
GONZALEZ GARCÍA, LUCIANO 32612248L
GUIJARRO CASTRO, LUIS EUSEBIO 50843404H
IGLESIAS FREIJOMIL, JUAN PEDRO 32647970E

2.- En atención ao colectivo en risco de exclusión social e, tal como constan na base sexta da convocatoria, haberá que aportar un Informe dos servicios sociais municipais. Se acorda así que as instancias que veñen con deficiencias serán atendidas de oficio pala Comisión Seleccionadora e, en especial pala Asesora de dita Comisión. A relación de aspirantes que teñen que aportar documentación son os que a continuación se detallan

(PEÓN):
APELIDOS, NOME DNI
LOPEZ PEREZ, FERNANDO R 32701764L
LOPEZ RAÑALES, ANGEL 32709612R
PICO SERANTES, lAGO 3270702SJ
REY MEIZOSO, ABRAHAM 32723337H
TIMIRAOS TOJEIRO, JOSE V. 32685854W
VALENCIA BLANCO, CARLOS 32701534L
BARRO FERNANDEZ, MARCO
ANTONIO 32710521J
DIAZ BELLÓN, JESÚS 32684437B
FORMOSO OGANDO, OSCAR 32701268Y


3.-Se declaran admitidos os/as aspirantes na categoría de SUBALTERNO que a continuación se detallan:

APELIDOS, NOME DNI
LOPEZ RODRIGUEZ, FUENSANTA 32679709K
MACEIRAS FOJO, CARLOS 32649312F
MARTÍNEZ RODRIGUEZ,JENNIFER 32719631S
PANTIN DEL RIO, MONICA 32690056H
PEÑA FERNÁNDEZ, MANUEL 76408648A
PEREZ CAMPOS, JOSE J 76406242N
PIÑON GIRALDEZ, EDUARDO 76418636D
PITA STOKES,JOSHUA 327993SS
REY CARREIRA, Mª MAR 32680749A
RODEIRO SANJUAN, CRISTINA 32708544Z
RODRIGUEZ MARTINEZ, ANTONIO 32664844Z
ROMERO CARTELLE, SANTIAGO 326286210
ROMERO GARCÍA, DAVID 32694067G
SAAVEDRA RICO, SARA 79343482Z
SEIJAS RODRIGUEZ, JUAN 32615798G
TENREIRO DOPACO, JUAN C 7640870SZ
VENTUREIRA LORENZO, CRISTINA 32672711S
VIDAL GARCIA, ANDRES 32623284S
VILLARES PARDO, Mª PILAR 76416887P
VILLARES VARELA, SUSANA 33338972N
VISO FERNÁNDEZ, EDELMIRO G 32681893C
ANIDOS DURAN, IVANCA 32682909R
BALDOMIR CANDAL, GABRIEL 32717384E
BARDANCA GARCÍA, FRANCISCO J 32656288C
BELLO BOUZA, MARINA 32677530G
CARRASCO DOMINGUEZ, Mª CAROLINA 30688327W
CARTELLE ROZAS, HIPÓLITO 326229790
CARVAJAL OSPINA, STEPHANIE 32916984M
CASTRO VILARIÑO, ANORES J 32659413B
CHAPARRO FERNANDEZ, FRANCISCO 764164280
COUCE PEREZ, Mª PILAR 32651595J
CRUZ MAHIA, Mª MERCEDES 32829806C
FERNANDEZ CASTIÑEIRA, VERONICA 32688889R
FERNÁNDEZ COIRA, RAÚL 764108668H
FERNANDEZ PAZ, ANGELA 32657009E
FREIRE ARES, SARA 32741269X
GAMALLO PERMUY, CRISTINA 327183370
GARCIA MUIÑOS, ALEXANDRA 32713658E
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA 32679411E
GONZALEZ GARCÍA, LUCIANO 32612248L
IGLESIAS FREIJOMIL, JUAN PEDRO 32647970E

4.- En atención ao colectivo en risco de exclusión social e, tal como constan na base sexta da convocatoria, haberá que aportar un Informe dos servicios sociais municipais. Se acorda así que as instancias que veñen con deficiencias serán atendidas de oficio pola Comisión Seleccionadora e, en especial pola Asesora de dita Comisión. A relación de aspirantes que teñen que aportar documentación son os que a continuación se detalla:

(SUBALTERNO):
APELIDOS, NOME DNI
LOPEZ RAÑALES, ANGEL 32709612R
PICO SERANTES, lAGO 32707025J
TIMIRAOS TOJEIRO, JOSE V. 32685854W
BARRO FERNANDEZ, MARCO ANTONIO 32710521J
DIAZ BELLÓN, JESÚS 32684437B

5.- Fixar o MÉRCORES 14 de xuño a partir das 09:00 horas na Casa do Concello para a realización das entrevistas. A hora fixada para cada candidato é a que a continuación se detalla (os aspirantes que se relacionan nos puntos 2 e 4 para poder asistir a dita entrevista terán que aportar a documentación que lle require a Asesora de dita comisión):

APELIDOS,NOME DNI DÍA E HORA ENTREVISTA
LOPEZ ARIAS,JOSE R 326734705 Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ FERNANDEZ, Mª CARMEN 76330366J Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ PEREZ, FERNANDO R 32701764L Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ RAÑALES, ANGEL 32709612R Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ RIVERA,JULIA 32649693C Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ ROORIGUEZ, FUENSANTA 32679709K Mércores 14 xuño ás 09:00
LÓPEZ RODRIGUEZ,SEGISMUNDO 326639880 Mércores 14 xuño ás 09:00
LOPEZ VARELA, Mª JOSE 32643527H Mércores 14 xuño ás 09:00
MACEIRAS FOJO,CARLOS 32649312F Mércores 14 xuño ás 09:00
MARTÍNEZ RODRIGUEZ, JENNIFER 327196315 Mércores 14 xuño ás 09:00
MARTINEZ ROMAUS, JUAN M 76403896N Mércores 14 xuño ás 09:00
MEIZOSO MAROÑO, SILVIA 32669014K Mércores 14 xuño ás 09:00
MESIAS GARCIA, ANTONIO J 32644781F Mércores 14 xuño ás 09:30
MOLINS DE SAS, Mª CARMEN 32632964N Mércores 14 xuño ás 09:30
MUÑIZ DE URQUIZA, ALICIA 05258572J Mércores 14 xuño ás 09:30
PANTIN DEL RIO, MONICA 32690056H Mércores 14 xuño ás 09:30
PEDRE SILVAR,JOSE A 7640406SC Mércores 14 xuño ás 09:30
PEÑA BUGIA, ALVARO A 32649374T Mércores 14 xuño ás 09:30
PEÑA FERNÁNDEZ,MANUEL 76408648A Mércores 14 xuño ás 09:30
PEREZ CAMPOS, JOSE J 76406242N Mércores 14 xuño ás 09:30
PICO SERANTES, lAGO 3270702SJ Mércores 14 xuño ás 09:30
PIÑEIRO FERNANDEZ, JUAN S 32664352M Mércores 14 xuño ás 09:30
PIÑON GIRALDEZ, EDUARDO 764186360 Mércores 14 xuño ás 09:30
PITA PORTA, ANGEL JESUS 15911920Z Mércores 14 xuño ás 09:30
PITA STOKES, JOSHUA 327993SS Mércores 14 xuño ás 10:00
PORTA DOMINGUEZ, ANTONIO A 32687157V Mércores 14 xuño ás 10:00
PORTERO ARNAIZ,JULIAN 32654607N Mércores 14 xuño ás 10:00
PRIETO LAGE, ANTONIO 326314430 Mércores 14 xuño ás 10:00
REY CARREIRA, Mª MAR 32680749A Mércores 14 xuño ás 10:00
REY MEIZOSO, ABRAHAM 32723337H Mércores 14 xuño ás 10:00
REY MEIZOSO,TANIA 32723338L Mércores 14 xuño ás 10:00
RODEIRO SANJUAN, CRISTINA 32708544Z Mércores 14 xuño ás 10:00
RODRIGUEZ MARTINEZ, ANTONIO 32664844Z Mércores 14 xuño ás 10:00
RODRIGUEZ MOSQUERA, JUAN J 32624191W Mércores 14 xuño ás 10:00
ROMERO CARTELLE,SANTIAGO 326286210 Mércores 14 xuño ás 10:00
ROMERO GARCÍA, DAVID 32694067G Mércores 14 xuño ás 10:00
SAAVEDRA RICO,SARA 79343482Z Mércores 14 xuño ás 10:30
SEIJAS RODRIGUEZ, JUAN 32615798G Mércores 14 xuño ás 10:30
SERRANO SANCHEZ, MARIA 32669729T Mércores 14 xuño ás 10:30
TENREIRO DOPACO, JUAN C 76408705Z Mércores 14 xuño ás 10:30
TIMIRAOS TOJEIRO,JOSE V. 32685854W Mércores 14 xuño ás 10:30
VALENCIA BLANCO, CARLOS 32701534L Mércores 14 xuño ás 10:30
VENTUREIRA LORENZO,CRISTINA 32672711S Mércores 14 xuño ás 10:30
VIDAL GARCIA, ANDRES 32623284S Mércores 14 xuño ás 10:30
VILLARES PARDO, Mª PILAR 76416887P Mércores 14 xuño ás 10:30
VILLARES VARELA, SUSANA 33338972N Mércores 14 xuño ás 10:30
VISO FERNÁNDEZ, EDELMIRO G 32681893C Mércores 14 xuño ás 10:30
ABRAIRA FERREIRO, JOSE M 327705305 Mércores 14 xuño ás 10:30
ANIDOS DURAN, IVANCA 32682909R Mércores 14 xuño ás 11:00
ARENOSA PEREZ, ELENA 76402471J Mércores 14 xuño ás 11:00
BALDOMIR CANDAL,GABRIEL 32717384E Mércores 14 xuño ás 11:00
BARDANCA GARCÍA, FRANCISCO J 32656288C Mércores 14 xuño ás 11:00
BARRO FERNANDEZ, MARCO ANTONIO 32710521J Mércores 14 xuño ás 11:00
BELLO BOUZA, MARINA 32677530G Mércores 14 xuño ás 11:00
BUGALLO MIGUEZ,JESÚS 11924271J Mércores 14 xuño ás 11:00
CARRASCO DOMINGUEZ, Mª CAROLINA 30688327W Mércores 14 xuño ás 11:00
CARTELLE ROZAS, HIPÓLITO 32622979D Mércores 14 xuño ás 11:00
CARVAJAL OSPINA, STEPHANIE 32916984M Mércores 14 xuño ás 11:00
CASTRO GARCÍA, LUIS J 10083801A Mércores 14 xuño ás 11:00
CASTRO VILARIÑO, ANDRES J 32659413B Mércores 14 xuño ás 11:00
CHAPARRO FERNANDEZ, FRANCISCO 76416428D Mércores 14 xuño ás 11:30
COUCE PEREZ, Mª PILAR 32651595J Mércores 14 xuño ás 11:30
CRIADO FARIÑA, FERNANDO L 76400359V Mércores 14 xuño ás 11:30
CRUZ MAHIA, Mª MERCEDES 32829806C Mércores 14 xuño ás 11:30
DELGADO GONZÁLEZ, MONICA 32667819E Mércores 14 xuño ás 11:30
DIAZ BELLÓN, JESÚS 32684437B Mércores 14 xuño ás 11:30
ESPINOSA MEDINA, VERONICA 47758663Z Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNÁNDEZ AMBROA, MÓNICA 76410879A Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNANDEZ CASTIÑEIRA, VERONICA 32688889R Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNÁNDEZ COIRA, RAÚL 764108668H Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNANDEZ PAZ, ANGEL A 32657009E Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNANDEZ RODRIGUEZ, ANGEL V 326320480 Mércores 14 xuño ás 11:30
FERNANDEZ RODRIGUEZ,JESUS M 76410255T Mércores 14 xuño ás 12:00
FERNÁNDEZ SEQUEIRO, BEATRIZ 32669692D Mércores 14 xuño ás 12:00
FORMOS OGANDO, MERCEDES 32669248W Mércores 14 xuño ás 12:00
FORMOSO OGANDO, OSCAR 32701268Y Mércores 14 xuño ás 12:00
FREIRE ARES,SARA 32741269X Mércores 14 xuño ás 12:00
GAMALLO PERMUY, CRISTINA 32718337D Mércores 14 xuño ás 12:00
GARCÍA DIESTE,JORGE TOMÁS 32660347W Mércores 14 xuño ás 12:00
GARCIA MONTEAGUDO, ALEJANDRO 32626293B Mércores 14 xuño ás 12:00
GARCIA MUIÑOS, ALEXANDRA 32713658E Mércores 14 xuño ás 12:00
GARCÍA RICO, JOSE A 52440119G Mércores 14 xuño ás 12:00
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA 32679411E Mércores 14 xuño ás 12:00
GONZALEZ GARCÍA, LUCIANO 32612248L Mércores 14 xuño ás 12:00
GUIJARRO CASTRO, LUIS EUSEBIO 50843404H Mércores 14 xuño ás 12:30
IGLESIAS FREIJOMIL, JUAN PEDRO 32647970E Mércores 14 xuño ás 12:30



LISTADO DE ADMITIDOS en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares