Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Miercoles 18 de Octubre de 2017
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesOctubre
2017
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
I CONCURSO DE FOTOGRAFÍA XUVENIL CONCELLO DE ARES 2017

V CAMPUS DIEGO RIVAS 2016

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXES PROVISIONAIS DE ADMITIDOS/AS NO SERVIZO MAÑÁS DE LECER ARES- VERÁN 2017 (GRUPO PRIMEIRO)
08 xuño 2017

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2017, publícase de seguido a listaxe PROVISIONAL dos solicitantes admitidos e a listaxe de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas e poderán mudar tras o período de resolución das alegacións.

Os solicitantes admitidos provisionalmente poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal.

Tal e como figura nas bases, dispoñen de 5 días hábiles dende o seguinte á data da súa publicación para formular as alegacións que consideren oportunas. Poderán tamén achegar a documentación que acredite a variación das circunstancias laborais a efectos de baremación.

LEMBRÁMOSLLES ÁS FAMILIAS QUE AÍNDA NON APORTARAN OS DATOS ECONÓMICOS DO ANO 2016 QUE DEBEN DE FACELO ANTES DA PUBLICACIÓN DA LISTAXE DEFINITIVA PREVISTA PARA O DÍA 21 DE XUÑO. En caso contrario, abonarán a cuota máxima do servizo.

PRIMEIRA QUINCENA DE XULLO – GRUPO PRIMEIRO
1. CABADO ORTUBE , AINARA
2. CARPENTE LAURA, ANTON XOEL
3. COYNE ALVIN, OLIVER JHON
4. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
5. FERNANDEZ MARTINEZ, JUAN
6. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
7. GARCIA REGUEIRO, ALMA
8. HERMIDA LAGO , TIAGO
9. LEIRA FERNANDEZ, CELTIA
10. LOPEZ CASTRO, YAGO
11. MAYOBRE GARCIA, MARTINA
12. PEDRE INFANTE , DAVID
13. PERMUY CASTRO, DAVID
14. RODRIGUEZ VARELA, LIS
15. SARDIÑA RODRIGUEZ, DIEGO
16. VARELA ALVAREZ, ANGEL
17. VILA BARRO, ELENA

LISTAXE DE AGARDA
1 MATA RIVERA, CELIA
2 COCA COBELO, MARTINA
3 BENASACH LOPEZ, CECILIA
4 BENASACH LOPEZ, MIGUEL
5 DOPICO ARIAS, XULIA
6 REGA MONTERO, CELIA
7 VAZQUEZ PITA, MARTÍN

SEGUNDA QUINCENA DE XULLO – GRUPO PRIMEIRO
1. ALBA PORTA, MARCOS
2. CABADO ORTUBE , AINARA
3. CARBALLO PERMUY, XOEL
4. CARPENTE LAURA, ANTON XOEL
5. COYNE ALVIN, OLIVER JHON
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
8. GOMEZ FEAL, LUCAS

9. LEIRA FERNANDEZ, CELTIA
10. LOPEZ CASTRO, YAGO
11. MAYOBRE GARCIA, MARTINA
12. PEDRE INFANTE, DAVID
13. PERMUY CASTRO, DAVID
14. RODRIGUEZ VARELA, LIS
15. SARDIÑA RODRIGUEZ, DIEGO
16. VARELA ALVAREZ, ANGEL
17. VILA BARRO, ELENA
LISTAXE DE AGARDA
1 HERMIDA LAGO, TIAGO
2 FERNANDEZ MARTINEZ , JUAN
3 MATA RIVERA, CELIA
4 PORTA SANCHO, JORGE
5 COCA COBELO, MARTINA
6 BENASACH LOPEZ, CECILIA
7 BENASACH LOPEZ, MIGUEL
8 DOPICO ARIAS, XULIA
9 DE LA FUENTE DIAZ, IRIA
10 REGA MONTERO, CELIA
11 VAZQUEZ PITA, MARTIN

PRIMEIRA QUINCENA DE AGOSTO – GRUPO PRIMEIRO
1. ALBA PORTA, MARCOS
2. CABADO ORTUBE, AINARA
3. CABADO ORTUBE, MATEO
4. CARBALLO PERMUY, XOEL
5. CARPENTE LAURA, ANTON XOEL
6. COYNE ALVIN, OLIVER JHON
7. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
8. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
10. GOMEZ FEAL, LUCAS
11. HERMIDA LAGO, TIAGO
12. LEIRA FERNANDEZ, CELTIA
13. MAYOBRE GARCIA, MARTINA
14. PEDRE INFANTE, DAVID
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. SARDIÑA RODRIGUEZ, DIEGO
17. VARELA ALVAREZ, ANGEL
18. VILA BARRO, ELENA
LISTAXE DE AGARDA
1 GARROTE PIÑEIRO, SELENA
2 HERMIDA LAGO, TIAGO
3 MATA RIVERA, CELIA
4 COCA COBELO, MARTINA
5 REQUENA BEARDO, GUILLERMO

6 REQUENA BEARDO, ALVARO
7 BENASACH LOPEZ, CECILIA
8 BENASACH LOPEZ, MIGUEL
9 DE LA FUENTE DIAZ, IRIA
10 VAZQUEZ PITA, MARTIN

SEGUNDA QUINCENA DE AGOSTO – GRUPO PRIMEIRO
1 CABADO ORTUBE, AINARA
2 CABADO ORTUBE, MATEO
3 CARBALLO PERMUY, XOEL
4 CARPENTE LAURA, ANTON XOEL
5 COCA COBELO, MARTINA
6 COYNE ALVIN, OLIVER JHON
7 FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
8 GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
9 GARROTE PIÑEIRO, SELENA
10 GOMEZ FEAL, LUCAS
11 HERMIDA LAGO, TIAGO
12 LEIRA FERNANDEZ, CELTIA
13 MAYOBRE GARCIA, MARTINA
14 MATA RIVERA, CELIA
15 PEDRE INFANTE , DAVID
16 SARDIÑA RODRIGUEZ, DIEGO
17 VARELA ALVAREZ, ANGEL
18 VILA BARRO, ELENA

LISTAXE DE AGARDA
1 DE LA FUENTE DIAZ, IRIA
2 VAZQUEZ PITA, MARTÍN

PRIMEIRA QUINCENA DE SETEMBRO – GRUPO PRIMEIRO
1 ALBA PORTA , MARCOS
2 CABADO ORTUBE, AINARA
3 CABADO ORTUBE, MATEO
4 FERNANDEZ FERNÁNDEZ, EIMY
5 LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
6 VARELA ÁLVAREZ, ANGEL
7 VILA BARRO, ELENA
8 VAZQUEZ PITA, MARTÍN


LISTAXE DE ADMITIDOS en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares