Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Domingo 17 de Decembro de 2017
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesDecembro
2017
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ACTIVIDADES DE NADAL 2017-2018

VII CERTAME DE PANXOLIÑAS CONCELLO DE ARES

V CAMPUS DIEGO RIVAS 2016

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXES PROVISIONAIS DE ADMITIDOS/AS NO SERVIZO MAÑÁS DE LECER ARES- VERÁN 2017 (GRUPO SEGUNDO)
08 xuño 2017

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2017, publícase de seguido a listaxe PROVISIONAL dos solicitantes admitidos e a listaxe de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas e poderán mudar tras o período de resolución das alegacións.

Os solicitantes admitidos provisionalmente poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal.

Tal e como figura nas bases, dispoñen de 5 días hábiles a partir do seguinte á data da súa publicación, para formular as alegacións que consideren oportunas. Poderán tamén achegar a documentación que acredite a variación das circunstancias laborais a efectos de baremación.

LEMBRÁMOSLLES ÁS FAMILIAS QUE AÍNDA NON APORTARAN OS DATOS ECONÓMICOS DO ANO 2016 QUE DEBEN DE FACELO ANTES DA PUBLICACIÓN DA LISTAXE DEFINITIVA PREVISTA PARA O DÍA 21 DE XUÑO. En caso contrario, abonarán a cuota máxima do servizo.

PRIMEIRA QUINCENA DE XULLO – SEGUNDO GRUPO
1. AMENEIRO PRIETO, NEREA
2. BECERRA FERREIRA, LUNA
3. BRAGE BRAGE, DAVID
4. CARTELLE FILGUEIRAS, ALBA
5. FEAL GARCIA, MARCOS
6. HUZELA, SOFIA
7. IGLESIAS ROEL, ROI
8. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
9. LEON FERNANDEZ, IVAN
10. LOPEZ PEREZ, VALENTINA BELÚ
11. LOUZAO FUNGUEIRO, EDUARDO
12. MARTINEZ CEREIJO, HUGO
13. PEREIRA VILAR, SARA
14. PICO SUAREZ, ADRIAN
15. PICO SUAREZ, HUGO
16. REGUEIRO GARCIA, JOB
17. RODRIGUEZ CARTELLE, CARLA
18. SALIDO LORENZO, OLALLA
19. TORIBIO GARCIA, ELIA
20. PENA RODRIGUEZ, ALBERTO

LISTAXE DE AGARDA
1 CANDELA DIZ, SIMON
2 HERMIDA LAGO, MARCO
3 PICOS RODRIGUEZ, JIMENA
4 PICOS RODRIGUEZ, XIANA
5 FERNANDEZ MONTERO, ALICIA
6 MATA RIVERA, DANIEL
7 NUÑEZ RODRIGUEZ, CARLOS ACIN
8 FRANCO TORRENTE, LUA

SEGUNDA QUINCENA DE XULLO – SEGUNDO GRUPO
1. AMENEIRO PRIETO, NEREA
2. BECERRA FERREIRA, LUNA
3. BRAGE BRAGE, DAVID
4. CANDELA DIZ, SIMON
5. CARTELLE FILGUEIRAS, ALBA
6. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
7. FEAL GARCIA, MARCOS
8. HUZELA, SOFIA
9. IGLESIAS ROEL, ROI
10. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
11. LEON FERNANDEZ, IVAN
12. LOPEZ PEREZ, VALENTINA BELÚ
13. LOUZAO FUNGUEIRO, EDUARDO
14. MARTINEZ CEREIJO, HUGO
15. PEREIRA VILAR, SARA
16. PICO SUAREZ, ADRIAN
17. PICO SUAREZ, HUGO
18. REGUEIRO GARCIA, JOB
19. RODRIGUEZ CARTELLE, CARLA
20. SALIDO LORENZO, OLALLA

LISTAXE DE AGARDA
1. HERMIDA LAGO, MARCO
2. FERNANDEZ MONTERO, ALICIA
3. MATA RIVERA, MIGUEL
4. MATA RIVERA, DANIEL
5. PORTA SANCHO , IRENE
6. DE LA FUENTE DIAZ, INES
7. FRANCO TORRENTE, LUA

PRIMEIRA QUINCENA DE AGOSTO –SEGUNDO GRUPO
1. AMENEIRO PRIETO, NEREA
2. BECERRA FERREIRA, LUNA
3. CARTELLE FILGUEIRAS, ALBA
4. HUZELA, SOFIA
5. IGLESIAS ROEL, ROI
6. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
7. LEON FERNANDEZ, IVAN
8. LOPEZ PEREZ, VALENTINA BELÚ
9. LOUZAO FUNGUEIRO, EDUARDO
10. MARTINEZ CEREIJO, HUGO
11. PICO SUAREZ, ADRIAN
12. PICO SUAREZ, HUGO
13. REGUEIRO GARCIA, JOB
14. RODRIGUEZ CARTELLE, CARLA
15. SALIDO LORENZO, OLALLA
16. BUDIA MORALEJA, GABRIEL
17. CANDELA DIZ, SIMON
18. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
19. HERMIDA LAGO , MARCO
20. MATA RIVERA, MIGUEL

LISTAXE DE AGARDA
1 MATA RIVERA, DANIEL
2 LAZARO SAIZ, PAULA
3 DE LA FUENTE DIAZ, INES
4 GONZALEZ ESCUDERO, PEDRO
5 FRANCO TORRENTE, LÚA

SEGUNDA QUINCENA DE AGOSTO –SEGUNDO GRUPO
1 AMENEIRO PRIETO, NEREA
2 BECERRA FERREIRA, LUNA
3 BUDIA MORALEJA, GABRIEL
4 CANDELA DIZ, SIMON
5 CARTELLE FILGUEIRAS, ALBA
6 CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
7 FEAL GARCIA, MARCOS
8 HERMIDA LAGO , MARCO
9 HUZELA, SOFIA
10 IGLESIAS ROEL, ROI
11 LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
12 LEON FERNANDEZ, IVAN
13 LOPEZ PEREZ, VALENTINA BELÚ
14 LOUZAO FUNGUEIRO, EDUARDO
15 MARTINEZ CEREIJO, HUGO
16 PENA RODRIGUEZ, ALBERTO
17 PICO SUAREZ, ADRIAN
18 PICO SUAREZ, HUGO
19 REGUEIRO GARCIA, JOB
20 SALIDO LORENZO, OLALLA

LISTAXE DE AGARDA
1 MATA RIVERA, MIGUEL
2 DE LA FUENTE DIAZ, INES
3 GONZALEZ ESCUDERO, PEDRO

PRIMEIRA QUINCENA DE SETEMBRO –SEGUNDO GRUPO
1 HUZELA, SOFIA
2 LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
3 LOPEZ PEREZ, VALENTINA BELÚ
4 LOUZAO FUNGUEIRO, EDUARDO
5 MARTINEZ CEREIJO, HUGO
6 PICO SUAREZ, ADRIAN
7 PICO SUAREZ, HUGO
8 SALIDO LORENZO, OLALLA


LISTAXES PROVISIONAIS en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares