Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Sábado 16 de Decembro de 2017
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesDecembro
2017
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ACTIVIDADES DE NADAL 2017-2018

VII CERTAME DE PANXOLIÑAS CONCELLO DE ARES

V CAMPUS DIEGO RIVAS 2016

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXES PROVISIONAIS DE ADMITIDOS/AS NO SERVIZO MAÑÁS DE LECER ARES- VERÁN 2017 (GRUPO TERCEIRO)
08 xuño 2017

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2017, publícase de seguido a listaxe PROVISIONAL dos solicitantes admitidos e a listaxe de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas e poderán mudar tras o período de resolución das alegacións.

Os solicitantes admitidos provisionalmente poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal.

Tal e como figura nas bases, dispoñen de 5 días hábiles dende a data da súa publicación, para formular as alegacións que consideren oportunas. Poderán tamén achegar a documentación que acredite a variación das circunstancias laborais a efectos de baremación.

LEMBRÁMOSLLES ÁS FAMILIAS QUE AÍNDA NON APORTARAN OS DATOS ECONÓMICOS DO ANO 2016 QUE DEBEN DE FACELO ANTES DA PUBLICACIÓN DA LISTAXE DEFINITIVA PREVISTA PARA O DÍA 21 DE XUÑO. En caso contrario, abonarán a cuota máxima do servizo.

PRIMEIRA QUINCENA DE XULLO – TERCEIRO GRUPO
1. ARANAGA CARRASCO, LARRAITZ
2. CASTRO VILLARES, ALBA
3. CENDAN PIÑEIRO, YERAY
4. CRESPO CASTIÑEIRA, PEDRO
5. CHAO PEGO, JUAN JOSE
6. COYNE ALVIN, MATILDA LILY
7. DIAZ ORTUBE, YOEL
8. DOPICO ARIAS, ANTON
9. FALL, PAPA OMAR
10. FERNANDEZ MONTERO, LAURA
11. FERREIRA DA SILVA, ANA VITORIA
12. FERRO IGBINOSUN, FRANCISCO JAVIER
13. GACIO CASTELEIRO, MARIO
14. GARCIA LABARTA, JUAN ANGEL
15. MOSQUERA MARTINEZ ,CLAUDIA
16. MOSTEIRO PANTIN, AITOR
17. PAYO PITA, ANDREA
18. PRIMUY MENDEZ, OLIVER
19. REBORIDO GOMEZ, XAVIER
20. ROEL BARREIRO, OSCAR
21. SALIDO LORENZO, NEREA
22. SANCHEZ RODRIGUEZ, HUGO
23. VARELA BAREITO, ALEJANDRO
24. VARELA BARBEITO, CLAUDIA

SEGUNDA QUINCENA DE XULLO – TERCEIRO GRUPO
1 ARANAGA CARRASCO, LARRAITZ
2 CASTRO VILLARES, ALBA
3 CENDAN PIÑEIRO, YERAY
4 CRESPO CASTIÑEIRA, PEDRO
5 CHAO PEGO, JUAN JOSE
6 COYNE ALVIN, MATILDA LILY
7 DIAZ ORTUBE, YOEL
8 DOPICO ARIAS, ANTON
9 FALL, PAPA OMAR
10 FERNANDEZ MONTERO, LAURA
11 FERREIRA DA SILVA, ANA VITORIA
12 FERRO IGBINOSUN, FRANCISCO JAVIER
13 GACIO CASTELEIRO, MARIO
14 GARCIA LABARTA, JUAN ANGEL
15 MOSQUERA MARTINEZ, CLAUDIA
16 MOSTEIRO PANTIN, AITOR
17 PAYO PITA, ANDREA
18 PRIMUY MENDEZ, OLIVER
19 REBORIDO GOMEZ, XAVIER
20 ROEL BARREIRO , OSCAR
21 SALIDO LORENZO, NEREA
22 SANCHEZ RODRIGUEZ, HUGO
23 VARELA BAREITO, ALEJANDRO
24 VARELA BARBEITO, CLAUDIA

PRIMEIRA QUINCENA DE AGOSTO – TERCEIRO GRUPO
1 ARANAGA CARRASCO, LARRAITZ
2 CASTRO VILLARES, ALBA
3 CENDAN PIÑEIRO, YERAY
4 CHAO PEGO, JUAN JOSE
5 COYNE ALVIN, MATILDA LILY
6 DIAZ ORTUBE, YOEL
7 FALL, PAPA OMAR
8 FERREIRA DA SILVA, ANA VITORIA
9 FERRO IGBINOSUN, FRANCISCO JAVIER
10 GARCIA LABARTA, JUAN ANGEL
11 GARCVIA SARDINA, SABELA
12 MOSTEIRO PANTIN, AITOR
13 PAYO PITA, ANDREA
14 PRIMUY MENDEZ, OLIVER
15 REBORIDO GOMEZ, XAVIER
16 ROEL BARREIRO, OSCAR
17 SALIDO LORENZO, NEREA
18 SANCHEZ RODRIGUEZ, HUGO
19 VARELA BAREITO, ALEJANDRO
20 VARELA BARBEITO, CLAUDIA

SEGUNDA QUINCENA DE AGOSTO – TERCEIRO GRUPO
1 ARANAGA CARRASCO, LARRAITZ
2 CASTRO VILLARES, ALBA
3 CENDAN PIÑEIRO, YERAY
4 CHAO PEGO, JUAN JOSE
5 COYNE ALVIN, MATILDA LILY
6 DIAZ ORTUBE, YOEL
7 FALL, PAPA OMAR
8 FERREIRA DA SILVA, ANA VITORIA
9 FERRO IGBINOSUN, FRANCISCO JAVIER
10 GARCIA LABARTA, JUAN ANGEL
11 GARCIA SARDINA, SABELA
12 MOSTEIRO PANTIN, AITOR
13 PAYO PITA, ANDREA
14 PENA RODRÍGUEZ , LUCIA
15 PRIMUY MENDEZ, OLIVER
16 REBORIDO GOMEZ, XAVIER
17 ROEL BARREIRO , OSCAR
18 SALIDO LORENZO, NEREA
19 SANCHEZ RODRIGUEZ, HUGO
20 VARELA BAREITO, ALEJANDRO
21 VARELA BARBEITO, CLAUDIA

PRIMEIRA QUINCENA DE SETEMBRO – TERCEIRO GRUPO
1 ARANAGA CARRASCO, LARRAITZ
2 CASTRO VILLARES, ALBA
3 CENDAN PIÑEIRO, YERAY
4 CHAO PEGO, JUAN JOSE
5 FALL, PAPA OMAR
6 FERRO IGBINOSUN, FRANCISCO JAVIER
7 GARCIA LABARTA, JUAN ANGEL
8 PAYO PITA, ANDREA
9 PRIMUY MENDEZ, OLIVER
10 REBORIDO GOMEZ, XAVIER
11 SALIDO LORENZO, NEREA
12 SANCHEZ RODRIGUEZ, HUGO
13 VARELA BAREITO, ALEJANDRO
14 VARELA BARBEITO, CLAUDIA


LISTAXES PROVISIONAIS EN PDF

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares