Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Domingo 15 de Setembro de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesSetembro
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXE PROVISIONAL MAÑÁS DE LECER GRUPO 2 (MEDIANxS)
13 xuño 2019

Seguindo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2019, publícanse as listaxes PROVISIONAIS das persoas solicitantes admitidas e a listaxe de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas e poderían mudar tras o periodo de alegacións/renuncias.

As persoas admitidas provisionalmente poden consultar o importe que lles corresponde aboar polo servizo, na biblioteca municipal.

Tal e como indican as bases, dispoñen de 5 días hábiles dende o seguinte ao da súa publicación para formular as alegacións que consideren oportunas. Poderán tamén achegar a documentación que acredite a variación das condicións económicas a efectos do recálculo da cuota .

LEMBRAMOS QUE AS FAMILIAS QUE NON APORTARAN OS DATOS ECONÓMICOS DO ANO 2018, DEBEN FACELO ANTES DA PUBLICACIÓN DA LISTAXE DEFINITIVA PREVISTA PARA O 21 DE XUÑO, EN CASO CONTRARIO ABOARÁN A CUOTA MÁXIMA POLO SERVIZO

GRUPO 2 ( MEDIANxS)
ESCOLAS DO LAGO AULA 1

1ª QUINCENA XULLO:

1. ALBA PORTA , MARCOS
2. CARBALLO PERMUY, XOEL
3. COCA COBELO, MARTINA
4. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
5. FANETTI, PABLO CHERUBINO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
8. HUZELA,SOFÍA
9. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
10. LOPEZ GAÑAN,DIEGO
11. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
12. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
13. PERMUY CASTRO, DAVID
14. PICO SUAREZ, ADRIÁN
15. PICO SUÁREZ,HUGO
16. VARELA ÁLVAREZ, ÁNGEL
17. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
18. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

2ª QUINCENA XULLO:

1. ALBA PORTA , MARCOS
2. CARBALLO PERMUY, XOEL
3. COCA COBELO, MARTINA
4. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
5. FANETTI, PABLO CHERUBINO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
8. HUZELA,SOFÍA
9. JUSTO MOLINS, CARLOTA
10. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
11. LOPEZ GAÑAN,DIEGO
12. PANTÍN LÓPEZ, THIAGO
13. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
14. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. PICO SUAREZ, ADRIÁN
17. PICO SUÁREZ,HUGO
18. VARELA ÁLVAREZ ÁNGEL
19. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
20. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

1ª QUINCENA AGOSTO:

1. BARROS RODRÍGUEZ, GABRIEL
2. CABADO ORTUBE, AINARA
3. CARPENTE LAURA, ANTÓN XOEL
4. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
5. FANETTI,PABLO CHERUBINO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. FERNANDEZ LEGER, MATEO JULIEN
8. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
10. HUZELA,SOFÍA
11. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
12. PANTÍN LÓPEZ, THIAGO
13. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
14. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. PICO SUAREZ, ADRIÁN
17. PICO SUÁREZ,HUGO
18. VARELA ÁLVAREZ ÁNGEL
19. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
20. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

LISTAXE DE AGARDA:
1. LOPEZ GAÑAN,DIEGO

2ª QUINCENA AGOSTO:

1. BARROS RODRÍGUEZ, GABRIEL
2. CABADO ORTUBE, AINARA
3. CARBALLO PERMUY, XOEL
4. CARPENTE LAURA, ANTÓN XOEL
5. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
6. FANETTI,PABLO CHERUBINO
7. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
8. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
10. HUZELA,SOFÍA
11. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
12. PANTÍN LÓPEZ, THIAGO
13. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
14. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. PICO SUAREZ, ADRIÁN
17. PICO SUÁREZ,HUGO
18. VARELA ÁLVAREZ ÁNGEL
19. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
20. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

LISTAXE DE AGARDA:
1. LOPEZ GAÑAN,DIEGO



Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares