Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Luns 15 de xullo de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesxullo
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXE DEFINITIVA MAÑÁS DE LECER GRUPO 2 (MEDIANxS)
21 xuño 2019

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2019, tras o remate do período de alegacións e a resolución destas, publícanse as listaxes DEFINITIVAS das persoas solicitantes admitidas e as listaxes de agarda correspondentes.

As listaxes divídense por quincenas.

As persoas solicitantes admitidas poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal (Rúa María 11 – 981 448057), cuota que deberán abonar dentro dos 5 primeiros días de cada mes, mediante ingreso ou transferencia á conta número 2080-0211-61-3110000055.

IMPORTANTE : Deberá indicar o nome do neno/a e quincena que abona. Ademáis deberán achegar a xustificación de pagamento presencialmente na biblioteca ou a través do correo electrónico manasdelecer@gmail.com.

Lembramos que as familias que non achegasen a documentación completa relativa á renda da unidade familiar do 2018 abonarán a cuota máxima establecida para cada grupo.

No caso de que algún neno/a admitido/a, por calquera razón sobrevida, non se vaia incorporar ao servizo pregamos que o comunique na biblioteca para poder facer o chamamento dos suplentes.

GRUPO 2 (MEDIANxS)
ESCOLAS DO LAGO AULA 1

1ª QUINCENA XULLO:

1. ALBA PORTA , MARCOS
2. COCA COBELO, MARTINA
3. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
4. FANETTI, PABLO CHERUBINO
5. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
6. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
7. HUZELA,SOFÍA
8. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
9. LOPEZ GAÑAN,DIEGO
10. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
11. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
12. PERMUY CASTRO, DAVID
13. PICO SUAREZ, ADRIÁN
14. PICO SUÁREZ,HUGO
15. VARELA LÓPEZ, ÁNGEL
16. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
17. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

2ª QUINCENA XULLO:

1. ALBA PORTA , MARCOS
2. COCA COBELO, MARTINA
3. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
4. FANETTI, PABLO CHERUBINO
5. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
6. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
7. HUZELA,SOFÍA
8. JUSTO MOLINS, CARLOTA
9. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
10. LOPEZ GAÑAN,DIEGO
11. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
12. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
13. PERMUY CASTRO, DAVID
14. PICO SUAREZ, ADRIÁN
15. PICO SUÁREZ,HUGO
16. VARELA LÓPEZ ÁNGEL
17. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
18. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

1ª QUINCENA AGOSTO:

1. BARROS RODRÍGUEZ, GABRIEL
2. CABADO ORTUBE, AINARA
3. CARPENTE LAURA, ANTÓN XOEL
4. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
5. FANETTI,PABLO CHERUBINO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. FERNANDEZ LEGER, MATEO JULIEN
8. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
10. HUZELA,SOFÍA
11. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
12. PANTÍN LÓPEZ, THIAGO
13. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
14. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. PICO SUAREZ, ADRIÁN
17. PICO SUÁREZ,HUGO
18. VARELA LÓPEZ, ÁNGEL
19. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
20. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO

LISTAXE DE AGARDA:
1. LOPEZ GAÑAN,DIEGO

2ª QUINCENA AGOSTO:

1. BARROS RODRÍGUEZ, GABRIEL
2. CABADO ORTUBE, AINARA
3. CARPENTE LAURA, ANTÓN XOEL
4. COYNE ALBIN,OLIVER JOHN
5. FANETTI,PABLO CHERUBINO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ, EIMY
7. GARCIA PORTA, LAURA MARTINA
8. GARROTE PIÑEIRO, SELENA
9. HUZELA,SOFÍA
10. LEIRA FERNÁNDEZ, CELTIA
11. LOPEZ GAÑAN,DIEGO
12. PANTÍN LÓPEZ, THIAGO
13. PAZOS NUÑEZ, YANIRA
14. PAZOS NÚÑEZ, YERAI
15. PERMUY CASTRO, DAVID
16. PICO SUAREZ, ADRIÁN
17. PICO SUÁREZ,HUGO
18. VARELA LÓPEZ ÁNGEL
19. VAZQUEZ PITA, MARTÍN
20. VILLARONGA ESCURÍS, PEDRO



Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares