Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Xoves 18 de xullo de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesxullo
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
RELACIÓN DE PUESTOS DEL X MERCADILLO DE 2ª MANO
12 xullo 2019

DOMINGO, 14 DE XULLO

Nº DE PUESTO NOMBRE APELLIDOS
1. GLORIA MOLINS SAS
2. MIGUEL DRAGÓ CARRO
3. MARIA ANGELA SANTIAGO GARCIA
4. JULIA PIER BERMUDEZ
5. JOSE ANTONIO SUAREZ LOURO
6. DELEGACION MANOS UNIDAS FERROL
7. EMILIO DIAZ VAZQUEZ
8. BORJA LORENZO BELLO
9. PATRICIA BELLO CARTELLE
10. PILAR CRISTOBO RODRIGUEZ
11. ISABEL CORTIZAS FIGUEIRAS
12. GUMESSSUDA OLAO GENA
13. PEDRO ABEL SOLTO ALVAREZ
14. JORGE PEREZ FERNANDEZ
15. SEMENTE TRASANCOS
16. LIDIA PENA LEIRA
17. JULIA LOPEZ RIVERA
18. CRISTINA REBORIDO GOMEZ
19. ELISEO REDONDO MATO
20. MARIA ELENA FERNANDEZ PEINADO
21. MIGUEL CEPEDA IGLESIAS
22. KELTOI ADRIAN CABEZON SERRA
23. OMAR DARRAY
24. IGLESIA EVANGELICA
25. IGLESIA EVANGELICA
26. MARIA ROSARIO MEDIN DIAZ
27. OSCAR FERREIRA GONZALEZ
28. LORENA FACAL
29. PEDRO MENDEZ MISMA
30. JUANA MARIA GARCIA HERNANDEZ
31. ANA BELEN MONTERO ARIAS
32. ANDREA RODRIGUEZ FORMOSO
33. FERMIN LOPEZ REQUEIJO
34. ISABEL MARTINEZ LOPEZ
35. SANTIAGO LAGO EMBRADE
36. ALBERTO LOPEZ ANGELLO
37. ANA MARIA PATIÑO MERELAS
38. MIRIAN ARCE FRANCO
39. VICENTE NAVARRO SEBASTIAN
40. ALFONSO VARELA REY
41. SOL BELLO MEDINA
42. BEGOÑA NIETO TARAMONA
43. BIBLIOTECA MUNICIPAL
44. BIBLIOTECA MUNICIPAL
45. MARIA DEL PILAR CONDE CASTRO
46. JOSEFINA GELPI
47. FRANCISCO GARCIA FERNANDEZ
48. RAQUEL SIERRA PEREZ PARELLE
49. LAURA GAMUNDI LOPEZ
50. JOSE EUGENIO FERNANDEZ LAGO
51. BEATRIZ CARTELLE MENDEZ
52. MARIA BEATRIZ CARRODEAGUAS FILGUEIRAS
53. HELENA SALGADO SEIJAS
54. XOSE REI RODRIGUEZ
55. MARIA ESTEFANIA TORRALBA CARBALLEIRA
56. MARIA JOSE BLANCO CRISTOBAL
57. REBECA RODRIGUEZ CASAL
58. ANGELA SENDON DIAZ
59. MARTA VEIGA TORRES
60. JUAN MARTÍNEZ REY
61. AFFINOR ASOCIACIÓN
62. MARIA TERESA LEON PERMUY
63. CRISTINA RODRIGUEZ PIÑEIRO
64. ISABEL DIAZ GARCIA
65. SARITA LOZA FLORES
66. CRISTINA BARREIRO R
67. DANZAR NA PRAIA
68. DANZAR NA PRAIA
69. DANZAR NA PRAIA
70. DANZAR NA PRAIA
71. DANZAR NA PRAIA
72.
73.
74.
75. RITA PEINADO LOPEZ
76. ANGELA MARIA SILVAR MARTINEZ
77. OLIMPIA MARCOS GARCIA
78. RUBEN PAZ BRAVO
79. LAURA SILVAR VARELA
80. LUZ RODRIGUEZ BOUZA
81. MONTSERRAT IGLESIAS NUÑEZ
82. JOSEFINA PERMUY
83. MONTSERRAT MAHIA
84. ANTONIO ALVAREZ RODRIGUEZ
85. MARIA DEL CARMEN LOPEZ ROMUALDO
86. MARIA EMMA CASTRO BARBOJA
87. DIGNA MARIA OTERO VAZQUEZ
88. TAMARA SANCHEZ CASTRO
89. A.D.R NUMANCIA DE ARES
90. SILVIA SANCHEZ FERNANDEZ
91. DIETA SCHAFA
92. VICTORIA UDAONDO ADELANTADO
93. BEATRIZ RICO FERREÑO
94. ROCIO ROLAN GARCIA
95. MARTA VILAR PEREIRA
96. GLORIA DRAGO MOLINS
97. MARIA TERESA GARCIA MONTEAGUDO
98. MERCEDES VIGO SAAVEDRA
99. LORENA ORJALES HERMIDA
100. EVA MARÍA SAIZ FERNÁNDEZ
101. JUAN AUGUSTO FELIPE FERNÁNDEZ
102. ESTEFANIA FERNANDEZ SAVEDRA
103. FERNADO FERNANDEZ SAVEDRA
104. ELISABETH SAAVEDRA PEREZ
105. MARIA ELENA PENA VALDIVIESO
106. ROSA VALDIVIEJO CARNERO
107. ALEJANDRO LONGUEIRA CEBEIRA
108. ANA MARIA FERNANDEZ MAZA
109. MANUEL UMBON GARCIA
110. QUIQUE FERNANDEZ OCAMPO
111. ELOISA DE LA CRUZ CORRAL
112. ELOISA JORDAN DE LA CRUZ
113. MARIA DOLORES GALIANA CABALLERO
114. BEATRIZ GARCIA DIEZ
115. MARIA JOSEFA QUIJANO ALVAREZ
116. LORETO GOMEZ QUIJANO
117. MARTA MARIA NUÑEZ CARROCERA
118. PAOLA LOPEZ NUÑEZ
119. LUIS GARCIA FERNANDEZ
120. MIGUEL MASCARO
121. CARMEN SERANTES PLAZA
122. MIGUEL SEANTES
123. PAOLA TORIBIO GARCIA
124. EVA CORRAL NAVEIRAS
125. MARIA VERONICA GLEZ GLEZ
126. PEDRO CARRICARTE AYMFRICH
127. MARIA LOPEZ MORADO
128. MARIA ELISA ROJAS JULIAS
129. MUJIDA
130. JENNIFER SANCHEZ MARTINEZ



Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares